Ümraniye her geçen gün yatırım olanakları ile cazibesini arttırmaya devam ediyor. Yeni projeler ile birlikte Ümraniye’deki satılık dairelere ve kiralık dairelere talep sürekli çoğalmakta. Yakın gelecekte açılacak olan Çekmeköy Üsküdar metrosu ve Ataşehir-Çekmeköy bağlantı metrosu ile ulaşım sorunu tarih oluyor. Buna bağlı olarak metro güzergâhında bulunan satılık daire ve kiralık daire fiyatları son zamanlarda yatırımcıların yüzünü güldürmekte. Yakın gelecekte hizmete girecek olan finans merkezi ile birlikte yatırımlarınıza daha fazla getiri elde edebileceksiniz. Yeni açılan Emar alışveriş merkezi, Buyaka alışveriş merkezi ve Can park alışveriş merkezi ile birlikte özellikle metro güzergahında bulunan Çakmak Mahallesi Altınşehir Mahallesi Şerifali Mahallesi, Çamlık mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, Site Mahallesi, Armağanevler Mahallesi, Atakent Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Esenevler Mahallesi, Yamanevler Mahallesi, İnkılap Mahallesi ve Elmalıkent Mahallesinde bulunan satılık daire ve kiralık dairelerin fiyatları gelişen Ümraniye şartlarında artmaya devam ediyor. Ümraniye kendi içersinde büyüyen ve gelişen yapısı ile Anadolu yakasının yeni merkezi olma noktasında hızla ilerlemektedir. Kadıköy ve Üsküdar ilçelerine yakınlığı Avrupa Yakasına geçişlerde kullanılan 15 Temmuz Şehitler köprüsüne, Fatih Sultan Mehmet köprüsüne, Yavuz Sultan Selim köprüsüne ve bağlantı noktalarına olan kısa mesafesi, alternatif ulaşım güzergâhlarının çok olması sebebiyle tercih edilen ilçe olan Ümraniye’de yeni dönemde yapılacak olan yatırımlarınıza yön vermeye hazırız.

Her zaman olduğu gibi BM Gayrimenkul olarak Ümraniye’nin tüm semtlerinde yatırımlarınıza ve ihtiyaçlarınıza cevap vermek amacıyla satılık daire ve kiralık daire arayışlarınızda siz değerli dostlarımız ile birlikte çalışmaktan ve size en uygun yatırımı belirlemekten mutluluk duyacağız.

Ümraniye’de Satılık Daire ve Kiralık Daire arıyorsanız adres belli, geniş portföyü ve alternatifli seçenekleri ile BM Gayrimenkul Ailesi size hizmet vermekten gurur duyacaktır.

 

 

 

                                                               

Ümraniye’de şimdi satılık daire almanın tam zamanı,